wtorek, 8 sierpnia 2017

Książkowa polecajka #6

Cześć!

Dziś wraca książkowa polecajka. Myślę, że była to dość przyjemna forma postów, mam nadzieję, że nie tylko moim zdaniem, lecz także Waszym. Dla osób, które nie wiedzą o co chodzi - krótko: Jeżeli spodobała Ci się taka książka, może spodobać się również taka książka
Serdecznie zapraszam do postu :)


Pierwsza polecajka:


Jeżeli spodobała Ci się Szóstka wron, powinien spodobać Ci się Z mgły zrodzony.
Czemu pojawia się tu zestawienie tych dwóch książek? Odpowiedź jest prosta obie są genialne. Przede wszystkim w obu pojawia się wątek pewnego rodzaju grupy ludzi, którzy decydują się podjąć wspólny wysiłek, by osiągnąć jakiś cel. Zarówno w Szóstce wron, jak i w Z mgły zrodzonym pojawiają się silni bohaterowie o doskonale dopracowanych osobowościach. Z mgły zrodzony dodatkowo oferuje pewien zakres oryginalnych mocy, które posiadają poszczególni bohaterowie.Druga polecajka:Jeżeli spodobała Ci się Wybrana, powinien spodobać Ci się Sztylet rodowy.

Szukacie opowieści pełnej magii, humoru oraz zaskakujących wątków znajdziecie je właśnie w tych dwóch powieściach. Główna bohaterka, w obu książkach, jest dziewczyną o silnym charakterze, który ujawnia się z czasem. Powyższe pozycje zawierają wątek związany z magią, której używają bohaterowie, jednak w Wybranej podejście do niej głównej bohaterki jest zupełnie inne niż tej z Rodowego Sztyletu.


Jakie inne książki polecacie po przeczytaniu powyższych?

Serdecznie pozdrawiam 
WyśniłamSen

1 komentarz:

  1. Bardzo lubię te polecajki, także cieszę się że powróciły ^^

    OdpowiedzUsuń

Drogi Czytelniku, będę wdzięczna za każdy komentarz, jaki tu zostawisz! Nie dość, że mnie zmotywuje do dalszego działania to jeszcze pozwoli lepiej poznać niesamowity książkowy świat!